SloMedia Videoportal
Video filmi, video spoti, video smešnice, glasba, slike...... vse to in še mnogo več!

Oglašujte z nami!
Oglašujte na strani za ženske in dekleta www.pardon.si, kontaktirajte nas.

Zapeljivi nakupi!
Oblačila za zapeljiva dekleta; spodnje perilo, kopalke, legice, kostumi...

Podnapisi
Želite imeti slovenske podnapise, ovitke, itd.? Obiščite nas!
Nedelja, 24 Juni 2012

Inovativna glasbenica Maja Založnik v teh vročih poletnih dneh ne počiva

Inovativna glasbenica Maja Založnik v teh vročih poletnih dneh nikakor ne počiva. Glasbenica si z nastopi širi krog svojih poslušalcev, navezuje stike z ostalimi glasbeniki in počne kar najbolj ljubi- deli svojo glasbo med ljudmi. Ker pa se je zadnje dni mudila v družbi z odličnima glasbenikoma Galom in Severo Gjurin, smo prvi izvedeli podrobnosti.

Pevka Maja Založnik je Gala namreč spoznala v Mariboru, kjer pa sta takoj začela navezovati stike, saj kot pravi pevka, Gala izredno občuduje kot odličnega glasbenika, aranžerja in izvajalca. Gal se je navdušil nad Majinim petjem, zato sta se dogovorila, da ob priliki tudi sodelujeta. Ker pa se je glasbenica Maja Založnik le redko spustila v izvajanje slovenskih skladb, sta jo Gal ter Severa Gjurin popeljala novim izzivom naproti. Ponudila sta ji možnost, da z njima stopi na oderstudia 14 na RTV Sloveniji, v oddajo Izštekani , Vala 202.

Da sem bila del oddaje Izštekani in v sodelovanju z Juretom Longyka in seveda Galom ter Severo Gjurin, sem zelo počaščena in mi je bilo v veselje. Spoznala sem tudi ogromno dobrih, talentiranih in zanimivih glasbenikov, ter se imela možnost predstaviti širši množici preko radijskih valov.” nam je zaupala glasbenica.

Maja je imela ponovno možnost začutiti nekaj povsem novega. Povedala nam je, da se nastopi z orkestrom zelo razlikujejo od nastopov na matrice. ”Vsekakor je peti v živo s celotnim orkestrom in »živimi« inštrumenti nekaj magičnega in ima svoj čar. Začutiš se z ostalimi na odru ker skupaj proizvajaš glasbo in to deliš z poslušalci in v tem neizmerno uživaš.

O morebitnem sodelovanju pri snemanju skupnega komada pa zaenkrat vsi trije glasbeniki še skrbno molčijo. Nas bodo ponovno presenetili?

Urška Krek, Foto:Alan Orlič



Dodano v kategorijo: Dogaja se, Domača scena